SKEPPSUR OCH BAROMETER, Schatz, Royal Marine, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Diameter 18 cm. Monterade på träplatta.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Smärre slitage. Nyckel saknas.

Klubbat pris
1 300
119
125
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 aug 2019 21:43
1 300 SEK
13 aug 2019 21:39
1 200 SEK
13 aug 2019 21:39
1 112 SEK
13 aug 2019 12:11
1 100 SEK
13 aug 2019 12:11
1 000 SEK
13 aug 2019 11:46
800 SEK
12 aug 2019 19:46
670 SEK
11 aug 2019 22:09
500 SEK
10 aug 2019 10:30
300 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?