LJUSSTAKAR, ett par, 1800-tal.

Rund fot. Reliefdekor. Höjd 13 cm.

Slitage, bucklor, tidigare borrade för lampfötter.

Klubbat pris
2 700
238
249
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
8
17 aug 2019 19:27
2 700 SEK
17 aug 2019 19:27
2 500 SEK
17 aug 2019 19:16
2 400 SEK
17 aug 2019 19:04
2 200 SEK
17 aug 2019 19:03
2 000 SEK
17 aug 2019 19:03
2 000 SEK
16 aug 2019 10:44
1 600 SEK
16 aug 2019 10:44
1 500 SEK
16 aug 2019 10:44
1 320 SEK
16 aug 2019 10:44
1 220 SEK
16 aug 2019 10:44
1 120 SEK
16 aug 2019 10:44
1 020 SEK
12 aug 2019 17:52
970 SEK
11 aug 2019 23:07
920 SEK
11 aug 2019 23:05
865 SEK
11 aug 2019 23:05
815 SEK
11 aug 2019 11:42
650 SEK
11 aug 2019 11:42
600 SEK
11 aug 2019 9:39
550 SEK
11 aug 2019 9:39
500 SEK
10 aug 2019 22:41
350 SEK
10 aug 2019 16:27
300 SEK