ARTHUR WEISMAN, olja på duk/pannå, signerad och daterad 1920

Ekenäs, Sölvskär. 30x24 cm.

Duken lagd på pannå.

Klubbat pris
50
574
52
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (5 bud)
19 aug 2019 16:38
50 EUR
19 aug 2019 16:38
45 EUR
19 aug 2019 16:24
40 EUR
16 aug 2019 20:39
35 EUR
16 aug 2019 6:18
30 EUR