Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

38 föremål
FOLKE OHLSSON, soffa, "USA 75" för Dux.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtöljer, ett par, "USA-75", Dux.
Klubbat pris
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, stolar, 6 st, "DSR", för Vitra.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAX BILL, taklampa, Temde, Schweiz, 1960/70-tal.
Klubbat pris
1 505 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, matbord, Bodafors, 1958.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LUXUS, vägglampa, 1960-tal.
LUXUS, vägglampa, 1960-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, ANF, 1970-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGURD PERSSON, ljusstake, mässing.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Italien 1900-talets senare del.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, figuriner, 4 stycken. Rörstrand.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, stolar, 5 stycken, "Lilla Åland", 1960-tal.
Klubbat pris
7 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas, Kosta Boda, signerad.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF FRANK, taklampa, modell "2562", Svenkt Tenn.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-tal.
SIDEBOARD, 1950/60-tal.
Klubbat pris
3 657 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Funkis, 1930-tal.
SKÅP, Funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK