ÅKE FRIBRYTER, fåtöljer, ett par, "Kroken", för Nelo Möbler, formgiven 1974.

Stomme av böjträ. Löstagbar dyna och armlän klädda med skinn. Sitthöjd 35. Bredd 75. Djup 90. Höjd 90 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Fläckar.

Klubbat pris
30
344
31
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (1 bud)
7 aug 2019 17:16
30 EUR