SIDEBOARD, 1900-talets mitt.

SIDEBOARD, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Beslag av metall. Tre lådor. Bredd 182. Djup 45. Höjd 82 cm. Nyckel finns.

Benställning med skador på en sida, två ben nästan helt lösa vid fäste mot stomme. Nyckelhålsbussning saknas. Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
4 100
362
378
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
31 aug 2019 19:35
4 100 SEK
31 aug 2019 19:35
4 000 SEK
30 aug 2019 22:29
3 900 SEK
30 aug 2019 19:09
3 700 SEK
29 aug 2019 15:24
3 500 SEK
27 aug 2019 18:07
3 300 SEK
27 aug 2019 9:09
3 100 SEK
27 aug 2019 7:45
2 900 SEK
26 aug 2019 22:25
2 700 SEK
26 aug 2019 0:04
2 500 SEK
26 aug 2019 0:04
2 400 SEK
24 aug 2019 9:59
2 200 SEK
24 aug 2019 9:59
2 000 SEK
23 aug 2019 20:27
1 800 SEK
23 aug 2019 20:19
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57