BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.

BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.

Furu. Längd 201, bredd 97, höjd 74 cm.

Omarbetat och kompletterat, skivan och underredet ej ursprungligen sammanhörande. Slitage, skador, torrsprickor.

Klubbat pris
5 650
501
529
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
19 jul 2019 21:49
5 650 SEK
19 jul 2019 15:46
5 450 SEK
19 jul 2019 15:24
5 250 SEK
19 jul 2019 15:24
5 101 SEK
18 jul 2019 20:26
4 901 SEK
18 jul 2019 20:26
4 701 SEK
17 jul 2019 10:03
4 700 SEK
17 jul 2019 9:36
4 500 SEK
17 jul 2019 9:36
4 500 SEK
16 jul 2019 23:46
4 300 SEK
16 jul 2019 23:46
4 100 SEK
16 jul 2019 14:26
4 000 SEK
16 jul 2019 14:26
3 800 SEK
16 jul 2019 1:24
3 700 SEK
16 jul 2019 1:23
3 500 SEK
16 jul 2019 1:23
3 500 SEK
16 jul 2019 0:28
2 400 SEK
14 jul 2019 20:45
2 200 SEK
11 jul 2019 8:05
2 000 SEK