FÅTÖLJ, 1960/70-tal.

FÅTÖLJ, 1960/70-tal.

Ben av palisander. Klädd med skinn. Lösa plymåer. Sitthöjd 37. Bredd 83. Djup 80. Höjd 65 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
2 700
238
249
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
24 jul 2019 13:15
2 700 SEK
24 jul 2019 13:15
2 500 SEK
24 jul 2019 9:49
2 200 SEK
24 jul 2019 9:49
2 000 SEK
24 jul 2019 9:49
1 900 SEK
24 jul 2019 9:48
1 600 SEK
24 jul 2019 9:48
1 500 SEK
21 jul 2019 19:23
1 000 SEK
20 jul 2019 2:45
500 SEK
Om Cites
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

7A. Matthias van Arkel, matta, ”Baroque”, tuftad, ca 348 x 199 cm, EGE Carpets, Danmark 2023, Signerad och numrerad 1/6.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK