ARNE VODDER, tillskriven, soffa, Danmark 1950-60-tal.

Stomme i teak, samt delvis svarlackerad samt sadelgjord. Lösa sitt- och ryggdynor klädda i fårskinn. Längd 188 cm. Sitthöjd 40 cm.

Omklädd och renoverad. Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
16 000
1 395
1 460
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
12 aug 2019 19:15
16 000 SEK
8
12 aug 2019 19:14
15 500 SEK
12 aug 2019 19:14
15 000 SEK
8
12 aug 2019 19:13
14 500 SEK
12 aug 2019 19:13
14 000 SEK
8
12 aug 2019 19:12
13 500 SEK
12 aug 2019 19:11
13 000 SEK
8
12 aug 2019 19:11
12 500 SEK
12 aug 2019 19:10
12 000 SEK
8
12 aug 2019 19:10
11 500 SEK
12 aug 2019 19:10
11 000 SEK
8
12 aug 2019 19:09
10 500 SEK
12 aug 2019 19:09
10 000 SEK
12 aug 2019 19:08
9 600 SEK
12 aug 2019 14:40
8 500 SEK
10 aug 2019 20:34
8 000 SEK
10 aug 2019 13:50
7 000 SEK
8 aug 2019 23:24
6 000 SEK
7 aug 2019 11:58
3 655 SEK
6 aug 2019 23:37
3 455 SEK
6 aug 2019 20:41
1 200 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02