Love Arbén

(Sverige, Född 1952)
Love Arbén
(Sverige, Född 1952)

LOVE ARBÈN, skrivbord, "ARTUR", SA Möbler, 2015.

Underrede av lackerad metall. På hjul. Lackerad skiva. Längd 120. Bredd 120. Höjd 72 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 500
132
138
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 jul 2019 9:06
1 500 SEK
12 jul 2019 17:03
1 000 SEK