SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Underrede i betsat trä. Nedfälld marmorskiva. Längd 84 cm. Bredd 84 cm. Höjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
700
62
64
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
21 jul 2019 15:18
700 SEK
21 jul 2019 15:18
680 SEK
21 jul 2019 14:18
650 SEK
21 jul 2019 10:45
600 SEK
21 jul 2019 10:45
550 SEK
21 jul 2019 10:45
500 SEK
21 jul 2019 10:45
400 SEK
21 jul 2019 10:45
350 SEK
20 jul 2019 21:26
300 SEK