Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSLAMPA, glas, Swedish Modern, 1900-talets mitt.

Cylinderformad med invändig dekor av luftbubblor. Montering i mässing. Total höjd utan skärm 43 cm.

Ej funktionstestad. Smärre repor. Mässingbeslag med missfärgningar samt anlupen.

Klubbat pris
8 800
835
955
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
9
17 jul 2019 21:01
8 800 SEK
8
17 jul 2019 21:01
8 600 SEK
9
17 jul 2019 21:01
8 400 SEK
8
17 jul 2019 21:01
8 200 SEK
9
17 jul 2019 21:01
8 000 SEK
8
17 jul 2019 21:01
7 800 SEK
9
17 jul 2019 21:01
7 600 SEK
8
17 jul 2019 21:01
7 400 SEK
9
17 jul 2019 21:01
7 200 SEK
8
17 jul 2019 21:00
7 000 SEK
9
17 jul 2019 21:00
6 800 SEK
8
17 jul 2019 20:45
6 600 SEK
10
17 jul 2019 20:40
6 400 SEK
8
17 jul 2019 20:39
6 200 SEK
10
17 jul 2019 20:39
6 200 SEK
8
17 jul 2019 20:39
6 000 SEK
10
17 jul 2019 20:39
5 800 SEK
8
17 jul 2019 20:39
5 600 SEK
10
17 jul 2019 20:39
5 400 SEK
8
17 jul 2019 20:28
5 200 SEK
9
17 jul 2019 19:56
5 000 SEK
8
17 jul 2019 19:56
4 800 SEK
8
17 jul 2019 19:48
4 200 SEK
17 jul 2019 19:48
4 000 SEK
8
16 jul 2019 21:42
3 800 SEK
16 jul 2019 15:55
3 600 SEK
15 jul 2019 14:56
3 400 SEK
15 jul 2019 11:03
3 200 SEK
14 jul 2019 11:09
3 000 SEK
14 jul 2019 10:34
2 750 SEK
13 jul 2019 21:05
2 500 SEK
12 jul 2019 9:37
2 000 SEK
12 jul 2019 9:36
1 600 SEK
10 jul 2019 17:38
1 500 SEK
9 jul 2019 8:00
900 SEK
8 jul 2019 21:53
700 SEK