OLOF OTTELIN

(Finland, 1917-1971)
OLOF OTTELIN
(Finland, 1917-1971)

OLOF OTTELIN, MATBORD, "Rondo", Kervo Snickerifabrik, Stockmann, 1980-tal.

Utdragbart bord med 1 st iläggskiva à 60 cm. Diameter 125 cm, höjd 74 cm. Totallängd utdraget 185 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Klubbat pris
400
4 564
416
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (13 bud)
8
17 jul 2019 15:38
400 EUR
17 jul 2019 15:37
380 EUR
8
17 jul 2019 15:26
360 EUR
17 jul 2019 15:24
340 EUR
8
17 jul 2019 15:23
320 EUR
17 jul 2019 13:59
240 EUR
17 jul 2019 9:48
220 EUR
17 jul 2019 9:06
160 EUR
17 jul 2019 7:16
150 EUR
16 jul 2019 15:45
120 EUR
11 jul 2019 20:39
110 EUR
10 jul 2019 15:01
100 EUR
10 jul 2019 13:46
40 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977