1160840
LJUSSTAKE, glas, 1800-tal.
Ljusstake, glas, 1800 tal
Ljusstake, glas, 1800 tal
Ljusstake, glas, 1800 tal
Ljusstake, glas, 1800 tal

Sk fattigmanssilver. Balusterformat skaft. Höjd 28 cm.

Försilvring med slitage och fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
22 aug 21:18
300 SEK