Madeleine Pyk – en samling F769

BOKHYLLOR, ett par, funkis, 1930-tal.

Ett bar bokhyllor av mörkbetsad björk. Flyttbara hyllplan. Längd 110, djup 30, höjd 135 cm.

Smärre slitage. Märken. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
4 200
398
456
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
31 jul 2019 16:24
4 200 SEK
31 jul 2019 16:24
4 000 SEK
31 jul 2019 16:24
3 700 SEK
31 jul 2019 16:24
3 500 SEK
31 jul 2019 16:23
3 300 SEK
31 jul 2019 16:23
3 100 SEK
31 jul 2019 16:18
2 900 SEK
31 jul 2019 16:18
2 700 SEK
31 jul 2019 16:10
2 201 SEK
31 jul 2019 15:38
2 001 SEK
31 jul 2019 15:38
2 000 SEK
27 jul 2019 11:34
1 800 SEK
26 jul 2019 20:44
800 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14