Madeleine Pyk – en samling F769

Hans Bellmer

(Frankrike, 1902-1975)
Hans Bellmer
(Frankrike, 1902-1975)

HANS BELLMER, etsning, numrerad 77/100 och signerad

Dagmått 36x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

850
81
92
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
30 jul 2019 17:48
850 SEK
29 jul 2019 21:50
800 SEK
26 jul 2019 21:28
605 SEK
23 jul 2019 22:00
555 SEK
23 jul 2019 18:15
500 SEK