MATGRUPP, 5 delar, Danmark, 1950/60-tal.

Fanerade med palisander. Stolarna med svart konstläder. Sitthöjd 44 cm. Bordets längd 135, djup 85, höjd 73 cm. Två iläggskivor i bordet á 45 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
6 800
603
630
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
15 aug 2019 19:34
6 800 SEK
8
15 aug 2019 19:29
6 600 SEK
15 aug 2019 19:29
6 500 SEK
8
15 aug 2019 19:23
6 200 SEK
15 aug 2019 19:23
6 000 SEK
15 aug 2019 18:29
5 800 SEK
15 aug 2019 18:29
5 600 SEK
15 aug 2019 17:11
5 400 SEK
15 aug 2019 17:11
5 200 SEK
15 aug 2019 15:46
5 000 SEK
15 aug 2019 10:58
4 800 SEK
15 aug 2019 5:29
4 600 SEK
14 aug 2019 17:59
4 400 SEK
14 aug 2019 5:16
4 200 SEK
12 aug 2019 20:28
4 000 SEK
12 aug 2019 20:28
3 800 SEK
12 aug 2019 20:28
3 800 SEK
12 aug 2019 19:48
3 600 SEK
11 aug 2019 20:46
3 400 SEK
9 aug 2019 13:57
3 200 SEK
8 aug 2019 23:21
3 000 SEK
Om Cites