PIERO LISSONI, fåtölj, "Frog Lounge", Living Divani, 2000-tal.

Stomme i förkromat stål. Flätad sits. Sitthöjd ca 30, höjd 72, bredd 80, djup 75 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
5 900
560
641
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
16 jul 2019 18:01
5 900 SEK
8
15 jul 2019 13:18
5 700 SEK
15 jul 2019 13:18
5 500 SEK
8
15 jul 2019 13:18
5 500 SEK
15 jul 2019 10:55
5 300 SEK
14 jul 2019 9:30
5 100 SEK
14 jul 2019 9:30
5 000 SEK
10 jul 2019 19:43
4 700 SEK
10 jul 2019 19:43
4 500 SEK
10 jul 2019 0:53
4 200 SEK
10 jul 2019 0:53
4 000 SEK
9 jul 2019 23:36
3 700 SEK
9 jul 2019 23:35
3 500 SEK
9 jul 2019 23:35
3 500 SEK
8 jul 2019 21:56
3 208 SEK
8 jul 2019 21:56
3 008 SEK
8 jul 2019 20:54
3 000 SEK
8 jul 2019 18:56
300 SEK