TAKLAMPOR 1 par Tyringe konsthantverk, 1900-talets andra hälft

För fem ljuspunkter vardera, stomme av förkromad metall, diameter 56, höjd ca 60 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. Nagg.

400
38
43
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
26 jul 2019 10:53
400 SEK
26 jul 2019 10:52
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13