Arne Vodder

(Danmark, 1926-2009)
Arne Vodder
(Danmark, 1926-2009)

ARNE VODDER, sideboard, Danmark, 1960-tal.

Sideboard fanerat med palisander. Jalusidörrar med bakomliggande hyll- och lådinredning. Längd 190, djup 47, höjd 79 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken.

Klubbat pris
23 700
2 092
2 182
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
8
14 aug 2019 20:28
23 700 SEK
11
14 aug 2019 20:17
22 700 SEK
8
14 aug 2019 20:17
22 000 SEK
11
14 aug 2019 20:16
21 000 SEK
8
14 aug 2019 20:16
20 000 SEK
11
14 aug 2019 20:15
19 500 SEK
8
14 aug 2019 20:15
19 000 SEK
11
14 aug 2019 20:15
18 500 SEK
8
14 aug 2019 20:15
18 000 SEK
11
14 aug 2019 20:14
17 500 SEK
8
14 aug 2019 20:14
17 000 SEK
11
14 aug 2019 17:13
16 500 SEK
10
13 aug 2019 20:33
16 000 SEK
9
12 aug 2019 19:51
14 500 SEK
8
10 aug 2019 21:41
9 200 SEK
9 aug 2019 9:35
8 200 SEK
8 aug 2019 23:21
8 000 SEK
8 aug 2019 15:38
7 000 SEK
8 aug 2019 8:48
6 500 SEK
8 aug 2019 8:16
6 200 SEK
7 aug 2019 22:18
6 000 SEK
7 aug 2019 21:07
5 000 SEK
7 aug 2019 18:19
2 000 SEK
7 aug 2019 18:16
1 000 SEK
Om Cites

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14