Arne Vodder

(Danmark, 1926-2009)
Arne Vodder
(Danmark, 1926-2009)

ARNE VODDER, matbord, Danmark, 1960-tal.

Ovalt matbord fanerat med palisander. Sex ben, två iläggsskivor. Längd 200-300, bredd 125, höjd 73 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage. Ställvis blekt.

Klubbat pris
24 500
2 162
2 256
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8
14 aug 2019 19:59
24 500 SEK
14 aug 2019 19:59
23 500 SEK
14 aug 2019 19:54
23 000 SEK
8
14 aug 2019 19:54
22 000 SEK
14 aug 2019 14:11
21 000 SEK
14 aug 2019 14:11
20 000 SEK
14 aug 2019 9:57
12 800 SEK
14 aug 2019 9:57
12 300 SEK
14 aug 2019 9:56
11 800 SEK
14 aug 2019 9:56
11 300 SEK
14 aug 2019 9:56
10 800 SEK
14 aug 2019 9:56
10 300 SEK
10 aug 2019 11:26
9 000 SEK
10 aug 2019 11:26
8 800 SEK
9 aug 2019 18:48
8 600 SEK
9 aug 2019 18:48
8 400 SEK
8 aug 2019 13:08
8 200 SEK
8 aug 2019 13:08
8 000 SEK
8 aug 2019 10:46
6 800 SEK
8 aug 2019 10:46
6 600 SEK
8 aug 2019 8:47
6 400 SEK
8 aug 2019 8:47
6 200 SEK
7 aug 2019 17:47
6 000 SEK
Om Cites

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14