SÄNGBORD / SIDOBORD, ett par, engelsk stil, 1900-talets mitt / senare del

Mahogny med detaljer i mässing. Två utdragsskivor vardera. Höjd 56 cm, 40 x 40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
26 aug 2019 20:32
4 000 SEK
26 aug 2019 20:32
3 800 SEK
26 aug 2019 20:31
3 700 SEK
26 aug 2019 20:31
3 500 SEK
26 aug 2019 20:31
3 500 SEK
26 aug 2019 20:31
3 100 SEK
26 aug 2019 20:31
2 900 SEK
26 aug 2019 20:30
2 700 SEK
26 aug 2019 20:30
2 500 SEK
26 aug 2019 20:29
2 200 SEK
22 aug 2019 20:22
2 000 SEK
19 aug 2019 21:09
321 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46