1165180
Albert Johansson
(1926-1998)
Albert johansson, olja på pannå, signerad

ALBERT JOHANSSON, olja på pannå, signerad.

Komposition. 90 x 122 cm.

Smärre fläckar.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
20 000
1 867
2 067
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
12 jul 14:55
20 000 SEK