JOHANNES ANDERSEN, fåtölj "Capri" 1960/70-tal.

Helstoppad klädsel, snurrbar, centralfot av metall, sitthöjd ca 38 cm, total höjd ca 74 cm

Slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
1 aug 2019 16:28
2 200 SEK
31 jul 2019 21:33
2 000 SEK
30 jul 2019 18:20
1 100 SEK
27 jul 2019 16:36
1 000 SEK