Madeleine Pyk – en samling F769

VÄGGLAMPOR, ett par, Orrefors, 1900-talets mitt

Mässing, skärmar av glas samt lövformade dekorarmar. Höjd ca 29 cm.

Smärre slitage. Smärre nagg. Förstärkningar.

Klubbat pris
2 400
228
262
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 jul 2019 17:26
2 400 SEK
18 jul 2019 14:41
2 200 SEK
18 jul 2019 12:02
2 000 SEK
18 jul 2019 10:07
1 700 SEK
13 jul 2019 12:55
1 600 SEK
11 jul 2019 12:21
1 500 SEK
10 jul 2019 23:07
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79