STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Stomme av björk, sitsar av teak. Spjälad genombruten rygg, formpressade sitsar. Sitthöjd ca 42 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
1 300
113
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
21 aug 2019 18:03
1 300 SEK
21 aug 2019 18:03
1 270 SEK
21 aug 2019 17:12
1 200 SEK
21 aug 2019 17:12
1 100 SEK
21 aug 2019 12:58
1 030 SEK
21 aug 2019 12:58
980 SEK
21 aug 2019 7:38
910 SEK
21 aug 2019 1:19
860 SEK
21 aug 2019 1:18
810 SEK
21 aug 2019 1:18
800 SEK
20 aug 2019 16:56
750 SEK
20 aug 2019 16:56
700 SEK
20 aug 2019 16:55
650 SEK
20 aug 2019 16:55
600 SEK
20 aug 2019 15:36
550 SEK
20 aug 2019 15:35
500 SEK
20 aug 2019 15:35
500 SEK
20 aug 2019 14:58
350 SEK
16 aug 2019 23:00
300 SEK