Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPOR ett par 2000-tal

GOLVLAMPOR ett par 2000-tal

Lackerad metall, höjd ca 186 cm vardera

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repor.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 jul 2019 0:09
3 000 SEK
22 jul 2019 21:54
750 SEK
22 jul 2019 21:14
700 SEK
21 jul 2019 22:22
555 SEK
18 jul 2019 11:13
400 SEK
18 jul 2019 10:35
350 SEK
17 jul 2019 8:47
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13