1166911
TAKLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft
Taklampor, ett par, 1900 talets andra hälft

Mässing. Sfäriska kupor av opakt glas. Höjd ca 40 cm, diameter ca 20 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 010
375
415
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (39 bud)
12
18 jul 21:15
4 010 SEK
13
18 jul 21:13
3 810 SEK
12
18 jul 21:13
3 610 SEK
13
18 jul 21:13
3 500 SEK
12
18 jul 19:46
3 200 SEK