Arne Jones E1299

LOUIS WEISDORF, taklampa, "Konkylie"/"Tivoli", Lyfa, Danmark.

Lameller i mässing, invändigt lackerade i gult och orange. Stämplad Made in Denmark. Höjd ca 40 cm.

Ej funktionstestad. Smärre repor och märken.

Klubbat pris
4 600
436
499
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
13
21 jul 2019 17:28
4 600 SEK
9
21 jul 2019 17:16
4 400 SEK
13
21 jul 2019 15:13
4 200 SEK
11
20 jul 2019 11:32
4 000 SEK
12
19 jul 2019 15:26
3 800 SEK
11
19 jul 2019 14:22
3 600 SEK
10
19 jul 2019 12:06
3 400 SEK
8
19 jul 2019 0:47
3 200 SEK
9
17 jul 2019 16:47
3 000 SEK
8
17 jul 2019 2:15
2 800 SEK
17 jul 2019 2:14
2 600 SEK
8
17 jul 2019 2:14
2 400 SEK
14 jul 2019 13:58
2 200 SEK
14 jul 2019 8:20
2 000 SEK
14 jul 2019 7:08
1 900 SEK
13 jul 2019 21:21
1 750 SEK
13 jul 2019 11:25
1 500 SEK
13 jul 2019 9:12
1 200 SEK
12 jul 2019 17:20
1 000 SEK
12 jul 2019 16:58
300 SEK