Madeleine Pyk – en samling F769

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft.

Stomme av lackerad metall med dekor av lejonmaskaroner. Skål av gjutmassa. Höjd 120 cm.

Nagg. Färgbortfall.

Klubbat pris
2 600
247
284
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
20 jul 2019 19:32
2 600 SEK
20 jul 2019 15:13
2 400 SEK
17 jul 2019 21:45
2 200 SEK
17 jul 2019 21:44
2 000 SEK
17 jul 2019 21:44
1 900 SEK
16 jul 2019 10:59
1 800 SEK
16 jul 2019 10:45
1 100 SEK
15 jul 2019 18:12
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14