ÅKE AXELSSON, stolar, 6 st, "Gästis", Galleri Stolen, 1996.

Sex stapelbara stolar. Stomme av grålackerat trä med stoppad sits med skinnklädsel. Stämplade Galleri Stolen. Sitthöjd 45, höjd 82 cm.

Slitage. Fläckar. En stol med skada på ryggbrickan.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
16 jul 2019 20:03
2 000 SEK
16 jul 2019 20:03
1 900 SEK
16 jul 2019 20:03
1 800 SEK
16 jul 2019 20:02
1 700 SEK
16 jul 2019 20:02
1 600 SEK
16 jul 2019 18:48
1 500 SEK
16 jul 2019 18:48
1 200 SEK
8 jul 2019 23:20
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14