BRUNO MATHSSON, fåtölj med fotpall, "Karin", Dux, 1900-talets andra hälft.

Stomme av förkromad metall, kanvas, lösa dynor klädda med skinn, sitthöjd ca 39 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Repor.

Klubbat pris
5 700
541
619
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
16 jul 2019 15:21
5 700 SEK
16 jul 2019 15:21
5 500 SEK
16 jul 2019 15:21
5 000 SEK
16 jul 2019 15:21
4 800 SEK
16 jul 2019 15:20
4 700 SEK
16 jul 2019 15:20
4 500 SEK
16 jul 2019 15:18
4 000 SEK
15 jul 2019 19:15
3 200 SEK
14 jul 2019 10:41
2 500 SEK
9 jul 2019 21:26
2 000 SEK
9 jul 2019 20:20
1 111 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13