Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPA, Bergboms, 1900-talets andra hälft

Modell G-132 från Bergboms. Stomme av mässing. Textilskärm. Höj- och sänkbar skärm. Höjd ca 157 cm.

Ställvis slitage. Ej funktionstestad. Senare skärm.

Klubbat pris
950
90
104
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
17 jul 2019 18:41
950 SEK
17 jul 2019 12:01
900 SEK
17 jul 2019 11:50
850 SEK
17 jul 2019 11:50
800 SEK
17 jul 2019 11:50
800 SEK
17 jul 2019 9:57
750 SEK
17 jul 2019 9:56
700 SEK
17 jul 2019 9:56
700 SEK
17 jul 2019 7:50
650 SEK
16 jul 2019 22:10
600 SEK
16 jul 2019 21:18
550 SEK
16 jul 2019 21:18
500 SEK
16 jul 2019 21:18
500 SEK
15 jul 2019 15:45
400 SEK
12 jul 2019 21:22
350 SEK
10 jul 2019 4:06
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79