MATBORD, 1900-talets slut.

MATBORD, 1900-talets slut.

Rund skiva av glasfiber på fot av metall, diameter 110, höjd 71,5 cm

Bruksslitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 800
160
167
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 jul 2019 17:01
1 800 SEK
19 jul 2019 17:00
1 650 SEK
19 jul 2019 16:59
1 500 SEK
19 jul 2019 16:19
1 400 SEK
13 jul 2019 21:28
1 300 SEK