JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1950/60-tal

Teak, oval skiva på fyra kopplade ben, längd 159, bredd 61, höjd 51 cm

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Nagg. Märken.

Klubbat pris
2 000
177
187
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
19 jul 2019 16:35
2 000 SEK
18 jul 2019 16:19
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13