Jarkko Roth

(Finland, Född 1943)
Jarkko Roth
(Finland, Född 1943)

JARKKO ROTH, svart granit, signerad och daterad -74.

Höjd 56 cm.

Klubbat pris
420
4 759
438
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (15 bud)
17 jul 2019 14:43
420 EUR
16 jul 2019 13:15
400 EUR
16 jul 2019 13:15
400 EUR
16 jul 2019 13:03
380 EUR
16 jul 2019 11:55
360 EUR
16 jul 2019 11:55
350 EUR
14 jul 2019 17:54
340 EUR
14 jul 2019 17:54
320 EUR
14 jul 2019 13:41
300 EUR
12 jul 2019 16:45
200 EUR
12 jul 2019 13:33
190 EUR
11 jul 2019 13:15
180 EUR
10 jul 2019 21:55
150 EUR
10 jul 2019 21:37
110 EUR
10 jul 2019 19:33
100 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

12. Willy Rizzo, sideboard, Mario Sabbot, Italien 1970-tal.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK