GOLVLAMPA, funkis / art deco, 1930-tal.

Stomme och fot i mässing. Vit rund opak kupa. Höjd ca 157 cm.

Åldersrelaterat slitage. Foten något anlupen.

Klubbat pris
3 600
342
391
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
19 jul 2019 17:07
3 600 SEK
19 jul 2019 17:07
3 400 SEK
8
19 jul 2019 15:03
3 200 SEK
17 jul 2019 9:50
3 000 SEK
16 jul 2019 16:08
2 800 SEK
15 jul 2019 20:23
2 600 SEK
15 jul 2019 20:23
2 400 SEK
15 jul 2019 10:45
2 200 SEK
13 jul 2019 11:39
2 000 SEK
12 jul 2019 6:30
650 SEK
11 jul 2019 21:47
600 SEK
11 jul 2019 17:11
500 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46