PIERO LISSONI, fåtöljer, ett par, "Frog", Living Divani, sent 1900-tal.

Svartlackerad stomme. Plymåer i brunt skinn. Sitthöjd ca 42, höjd 72, bredd 80, djup 80 cm.

Slitage. Färgbortfall. Smärre fläckar. Märken.

Klubbat pris
14 000
1 236
1 289
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
18 jul 2019 14:34
14 000 SEK
18 jul 2019 14:34
13 500 SEK
18 jul 2019 14:33
13 000 SEK
18 jul 2019 14:32
12 500 SEK
18 jul 2019 14:32
12 300 SEK
18 jul 2019 14:30
11 500 SEK
18 jul 2019 14:29
11 000 SEK
18 jul 2019 14:29
10 500 SEK
18 jul 2019 14:29
10 000 SEK
18 jul 2019 14:29
9 600 SEK
18 jul 2019 14:29
9 400 SEK
18 jul 2019 14:23
9 200 SEK
18 jul 2019 14:23
9 000 SEK
18 jul 2019 14:19
8 700 SEK
18 jul 2019 14:19
8 500 SEK
18 jul 2019 14:19
8 200 SEK
18 jul 2019 14:19
8 000 SEK
18 jul 2019 14:16
7 400 SEK
18 jul 2019 14:16
7 200 SEK
18 jul 2019 11:59
5 900 SEK
18 jul 2019 7:47
5 700 SEK
18 jul 2019 7:45
5 500 SEK
18 jul 2019 7:45
5 300 SEK
18 jul 2019 7:43
5 100 SEK
18 jul 2019 7:43
4 900 SEK
17 jul 2019 21:23
4 700 SEK
17 jul 2019 21:23
4 500 SEK
17 jul 2019 20:24
4 300 SEK
14 jul 2019 0:26
4 100 SEK
14 jul 2019 0:26
4 000 SEK
13 jul 2019 23:39
3 700 SEK
13 jul 2019 21:19
3 500 SEK
13 jul 2019 21:19
3 500 SEK
13 jul 2019 18:31
2 900 SEK
13 jul 2019 18:31
2 700 SEK
13 jul 2019 16:16
2 000 SEK
12 jul 2019 18:38
1 700 SEK
12 jul 2019 7:54
1 600 SEK
11 jul 2019 21:17
1 500 SEK