JONATHAN DE PAS, DONATO D URBINO & PAOLO LOMAZOTTI, fåtöljer ett par, "Onda", Zanotta.

Fåtöljer med stomme av krommetall, lösa sittdynor. Längd ca 90, djup ca 85, sitthöjd ca 45, höjd ca 70 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
11 001
959
1 004
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 aug 2019 19:39
11 001 SEK
14 aug 2019 19:39
10 600 SEK
14 aug 2019 19:37
10 500 SEK
14 aug 2019 19:36
10 000 SEK
14 aug 2019 11:03
6 400 SEK
8 aug 2019 22:22
5 000 SEK
8 aug 2019 18:10
4 000 SEK
8 aug 2019 11:09
3 000 SEK
7 aug 2019 23:18
2 500 SEK
7 aug 2019 19:12
2 200 SEK