Lars Kleen

(Sverige, Född 1941)
Lars Kleen
(Sverige, Född 1941)

LARS KLEEN, skulptur, trä, signerad och daterad -87, 75/90.

"Spill". Betsat trä. Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 900
275
315
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
23 jul 2019 18:25
2 900 SEK
23 jul 2019 18:25
2 700 SEK
23 jul 2019 18:21
2 600 SEK
19 jul 2019 19:11
2 400 SEK
19 jul 2019 19:11
2 200 SEK
19 jul 2019 19:11
2 200 SEK
19 jul 2019 0:30
2 000 SEK
18 jul 2019 21:38
1 000 SEK
17 jul 2019 17:34
900 SEK
17 jul 2019 9:42
500 SEK
17 jul 2019 7:56
400 SEK
16 jul 2019 9:37
300 SEK

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.