STOLAR 5 st samt KARMSTOL snarlika tidigt 1900-tal bla Thonet

Bölträ, stämplade, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage. Avnött. Märken. Repor. Delvis senare skruvar. Något rangliga

Klubbat pris
3 600
342
391
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
5 aug 2019 17:38
3 600 SEK
5 aug 2019 17:38
3 400 SEK
8
5 aug 2019 10:03
3 200 SEK
5 aug 2019 10:03
3 000 SEK
4 aug 2019 17:56
2 400 SEK
4 aug 2019 11:11
2 200 SEK
3 aug 2019 2:30
2 000 SEK
2 aug 2019 20:38
1 500 SEK
2 aug 2019 8:42
1 200 SEK
31 jul 2019 23:48
1 100 SEK
30 jul 2019 22:02
1 000 SEK
30 jul 2019 18:15
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13