STOLAR 4 st samt KARMSTOLAR 2 st tidigt 1900-tal snarlika

Böjträ, sits av rotting, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage. Avnött. Märken.

Klubbat pris
7 600
721
825
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
5 aug 2019 19:33
7 600 SEK
8
5 aug 2019 19:32
7 400 SEK
5 aug 2019 19:30
7 200 SEK
8
5 aug 2019 19:30
7 000 SEK
5 aug 2019 19:29
6 800 SEK
8
5 aug 2019 19:26
6 600 SEK
5 aug 2019 19:26
6 400 SEK
8
5 aug 2019 19:26
6 400 SEK
5 aug 2019 19:13
6 200 SEK
8
5 aug 2019 19:02
6 000 SEK
5 aug 2019 17:07
5 800 SEK
5 aug 2019 16:32
5 600 SEK
5 aug 2019 15:05
5 400 SEK
4 aug 2019 9:47
5 200 SEK
4 aug 2019 9:46
5 000 SEK
4 aug 2019 9:46
5 000 SEK
4 aug 2019 9:46
4 200 SEK
4 aug 2019 9:46
4 000 SEK
4 aug 2019 9:45
3 700 SEK
4 aug 2019 9:45
3 500 SEK
2 aug 2019 15:11
3 200 SEK
2 aug 2019 15:10
3 000 SEK
2 aug 2019 15:10
3 000 SEK
1 aug 2019 23:52
2 700 SEK
30 jul 2019 22:01
2 500 SEK
30 jul 2019 22:01
2 400 SEK
30 jul 2019 0:07
2 200 SEK
29 jul 2019 23:20
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13