TAKLAMPA, metall, Lyfa, Danmark, sent 1900-tal.

Svartlackerad plåtskärm. Höjd ca 40 cm, diameter 44 cm.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 310
118
124
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
23 jul 2019 20:33
1 310 SEK
23 jul 2019 20:32
1 210 SEK
23 jul 2019 20:32
1 200 SEK
23 jul 2019 20:10
1 110 SEK
23 jul 2019 20:04
1 010 SEK
23 jul 2019 20:04
1 000 SEK
23 jul 2019 20:04
950 SEK
23 jul 2019 20:04
900 SEK
23 jul 2019 20:02
850 SEK
23 jul 2019 20:02
800 SEK
23 jul 2019 20:01
750 SEK
23 jul 2019 20:01
700 SEK
23 jul 2019 19:40
650 SEK
23 jul 2019 19:40
600 SEK
23 jul 2019 10:34
550 SEK
23 jul 2019 10:34
500 SEK
23 jul 2019 10:33
450 SEK
23 jul 2019 10:33
400 SEK
23 jul 2019 0:05
350 SEK
16 jul 2019 2:00
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79