Joe Colombo

(Italien, 1930-1971)
Joe Colombo
(Italien, 1930-1971)

JOE COLOMBO, "Boby", hurts, Bieffeplast, Padova, Italien, formgiven 1968.

Svart med hyllor och lådor. På svarta plasthjul. 43x41x74 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
2 600
229
239
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8 aug 2019 16:56
2 600 SEK
8 aug 2019 16:52
2 400 SEK
8 aug 2019 16:40
2 200 SEK
8 aug 2019 16:40
2 019 SEK
8 aug 2019 16:38
1 900 SEK
8 aug 2019 16:38
1 800 SEK
8 aug 2019 14:36
1 600 SEK
8 aug 2019 14:36
1 500 SEK
3 aug 2019 12:25
1 300 SEK
3 aug 2019 12:25
1 200 SEK
3 aug 2019 10:13
1 100 SEK
3 aug 2019 10:13
1 000 SEK
3 aug 2019 0:08
750 SEK
3 aug 2019 0:08
700 SEK
2 aug 2019 21:06
550 SEK
2 aug 2019 21:06
500 SEK
1 aug 2019 23:36
300 SEK