Stan Wys

(Vitryssland, Född 1949)
Stan Wys
(Vitryssland, Född 1949)

STAN WYS, skulptur signerad numrerad och daterad V/XII 1999.

Stående figur. Höjd 27 cm inkl sockel.

Proveniens

Svenska Hollywoodfruar, Lena Jolton

Klubbat pris
6 400
568
593
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
10
13 aug 2019 18:00
6 400 SEK
9
11 aug 2019 16:37
5 000 SEK
11 aug 2019 0:23
4 200 SEK
8
10 aug 2019 22:51
4 000 SEK
8 aug 2019 23:18
3 200 SEK
8 aug 2019 23:00
3 000 SEK
7 aug 2019 17:53
2 800 SEK
7 aug 2019 11:55
2 500 SEK
7 aug 2019 10:52
1 500 SEK
7 aug 2019 10:48
1 000 SEK
7 aug 2019 6:11
500 SEK
6 aug 2019 23:11
300 SEK

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.