LJUSSTAKAR, fyra st, silver, Ceson, Göteborg, 1980-tal.

Höjd 15.5 cm.

Obetydligt ytslitage. Fyllda fötter. otydliga stämplar.

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8
5 aug 2019 19:17
2 200 SEK
5 aug 2019 0:27
2 000 SEK
4 aug 2019 7:40
1 600 SEK
3 aug 2019 21:41
1 500 SEK
3 aug 2019 12:03
999 SEK
3 aug 2019 5:24
800 SEK
31 jul 2019 19:32
640 SEK
30 jul 2019 18:25
590 SEK
30 jul 2019 13:40
500 SEK