Madeleine Pyk – en samling F769

Gerhard Nordström

(Sverige, 1925-2019)
Gerhard Nordström
(Sverige, 1925-2019)

GERHARD NORDSTRÖM, olja på pannå, signerad.

"Huvud". 32x27 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9 aug 2019 20:46
3 000 SEK
9 aug 2019 20:44
2 800 SEK
9 aug 2019 20:25
2 600 SEK
9 aug 2019 20:25
2 500 SEK
8 aug 2019 21:23
2 400 SEK
7 aug 2019 22:26
2 200 SEK
7 aug 2019 22:26
2 200 SEK
3 aug 2019 16:43
2 000 SEK
2 aug 2019 18:58
750 SEK
2 aug 2019 17:45
700 SEK
2 aug 2019 13:15
500 SEK
2 aug 2019 11:20
300 SEK

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.