BORDSLAMPA, mässing, Ystad Metall, 1940-50-tal.

Mässing med dekor av bl a naken kvinnofigur. Stämplad Y M I (?) 612. Höjd ca 30 cm.

Ställvis slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 600
406
424
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
8 aug 2019 13:38
4 600 SEK
8 aug 2019 13:38
4 500 SEK
8 aug 2019 13:34
4 400 SEK
8 aug 2019 8:59
4 200 SEK
8 aug 2019 8:58
4 000 SEK
8 aug 2019 8:58
3 800 SEK
8 aug 2019 8:10
3 600 SEK
7 aug 2019 8:25
3 400 SEK
7 aug 2019 8:25
3 200 SEK
7 aug 2019 8:25
3 000 SEK
7 aug 2019 8:12
2 800 SEK
7 aug 2019 7:38
2 600 SEK
7 aug 2019 7:38
2 500 SEK
7 aug 2019 7:38
2 400 SEK
7 aug 2019 7:38
2 200 SEK
7 aug 2019 7:38
2 000 SEK
7 aug 2019 7:38
1 900 SEK
7 aug 2019 1:19
1 800 SEK
6 aug 2019 17:30
1 700 SEK
6 aug 2019 17:30
1 600 SEK
6 aug 2019 17:30
1 550 SEK
6 aug 2019 5:04
1 450 SEK
5 aug 2019 20:28
1 350 SEK
5 aug 2019 20:27
1 250 SEK
5 aug 2019 20:27
1 200 SEK
5 aug 2019 11:31
1 100 SEK
5 aug 2019 8:30
1 000 SEK
5 aug 2019 5:22
900 SEK
3 aug 2019 22:35
850 SEK
3 aug 2019 8:30
800 SEK
3 aug 2019 7:52
750 SEK
2 aug 2019 18:51
500 SEK
1 aug 2019 20:48
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79