Madeleine Pyk – en samling F769

SKRIVPULPET/BANKPULPET, 1970-tal

Teak samt laminat, ställ av mässing för bankfackslåda, längd 110, bredd 58, höjd 90, skrivhöjd 74 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Repor. Nagg. Fläckar. Märken.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 aug 2019 21:05
2 200 SEK
12 aug 2019 21:05
2 005 SEK
12 aug 2019 20:45
2 000 SEK
12 aug 2019 20:45
1 900 SEK
8 aug 2019 12:28
1 800 SEK
6 aug 2019 16:50
500 SEK
5 aug 2019 22:10
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13