Madeleine Pyk – en samling F769

STOLAR, 8 st, wards atelier, sent 1900-tal

Rödlackerade stolar med skinnklädd sits. Sitthöjd ca 46 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Färgbortfall.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
24 aug 2019 17:03
4 000 SEK
21 aug 2019 21:26
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79